kryptowaluty zakup - BitBay
4106
page-template-default,page,page-id-4106,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

kryptowaluty zakup

[yasr_overall_rating]

kryptowaluty zakup

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

kryptowaluty zakup

Naszym zdaniem giełda BitBay ( kryptowaluty zakup) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

kryptowaluty zakup – BitBay

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała wykonana z mają na myśli o traderach, dla jakich liczy się w zasadzie szybkość transakcji. Aby podołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana oraz zróżnicowana o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – kryptowaluty zakup.

kryptowaluty zakup

Inaugurujemy od zrealizowania naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja pozostała znacznie uproszczona. Po pierwsze trzeba tylko kopnąć adres email.

Po chwil na przekazany poprzez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wybrany przez nas nick jak i motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na brukowym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało przy tym wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest przymusowa po przewinieniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – kryptowaluty zakup.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

kryptowaluty zakup – Giełda kryptowalut

Płatności na Giełdę BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej możliwości szybkiej wpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu rzędu 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego jak i wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy odpowiednią ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego tudzież właściwego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w korelacje od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( kryptowaluty zakup ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie uwidoczniły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

kryptowaluty zakup

kryptowaluty zakup