kryptowaluty inwestycja - BitBay
3581
page-template-default,page,page-id-3581,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

kryptowaluty inwestycja

[yasr_overall_rating]

kryptowaluty inwestycja

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

kryptowaluty inwestycja

Naszym zdaniem giełda BitBay ( kryptowaluty inwestycja) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

kryptowaluty inwestycja – Giełda

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała utworzona z sądzą o traderach, dla których ma znaczenie przede wszystkim prędkość transakcji. Aby sprostać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana tudzież przyozdobiona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – kryptowaluty inwestycja.

kryptowaluty inwestycja:

Zaczynamy od stworzenia naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja została znacznie sprowadzona. Po pierwsze starczy kopsnąć adres email.

Po chwili na kopsnięty poprzez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przesiany poprzez nas nick tudzież motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na informację, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało do tego wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązująca po wykroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – kryptowaluty inwestycja.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

kryptowaluty inwestycja – Giełda kryptowalut

Płatności na Bit Bay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej opcji ekspresowej odpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu mniej więcej 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego oraz zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego czy też odpowiedniego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w współzależności od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( kryptowaluty inwestycja ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u samej góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie uwidoczniły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

kryptowaluty inwestycja

kryptowaluty inwestycja