kryptowaluty bit - BitBay
4007
page-template-default,page,page-id-4007,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

kryptowaluty bit

[yasr_overall_rating]

kryptowaluty bit

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

kryptowaluty bit

Naszym zdaniem giełda BitBay ( kryptowaluty bit) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem

kryptowaluty bit –

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała wykonana z uważają o traderach, dla których liczy się przeważnie szybkość transakcji. Aby sprostać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana jak i zróżnicowana o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – kryptowaluty bit.

BitBay rejestracja:

Rozpoczynamy od zrealizowania naszego pojedynczego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji Bitbay rejestracja pozostała wysoce uproszczona. Po pierwsze wystarczy przekazać adres email.

Po sekund na kopsnięty przez nas adres email dostajemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyłowiony przez nas login czy też motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w toku kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która widnieje na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało zresztą wypróbowane. weryfikacja BitBay jest przymusowa po przestępstwu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – kryptowaluty bit.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

kryptowaluty bit – BitBay

Wpłaty na kryptowaluty bit

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej opcji prędkiej wpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu około 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego czy też odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze wpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego czy też sposobnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w relacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( kryptowaluty bit ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także na górze ekranu. Rozumie się, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

kryptowaluty bit

kryptowaluty bit