kryptowaluta opinie - BitBay
3782
page-template-default,page,page-id-3782,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

kryptowaluta opinie

[yasr_overall_rating]

kryptowaluta opinie

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

kryptowaluta opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay ( kryptowaluta opinie) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

kryptowaluta opinie – Bitcoin

Nowa edycja giełdy Bitbay została wykonana z mają na myśli o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie szybkość transakcji. Aby podołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana a także ubogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – kryptowaluta opinie.

BitBay rejestracja

Inaugurujemy od zrealizowania naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay została wielce sprowadzona. Na wstęp tylko trzeba dostarczyć adres email.

Po chwil na podany przez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wyłowiony poprzez nas login jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny podczas kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która świta na gadzinowym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja konta jest przymusowa po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – kryptowaluta opinie.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

kryptowaluta opinie – Bitcoin

Wpłata na kryptowaluta opinie

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości szybkiej odpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu rzędu 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy sposobną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego tudzież stosownego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, że czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w zależności od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( kryptowaluta opinie ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także na górze ekranu. Wiadomo, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

kryptowaluta opinie

kryptowaluta opinie