kryptowaluta litecoin - BitBay
4070
page-template-default,page,page-id-4070,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

kryptowaluta litecoin

[yasr_overall_rating]

kryptowaluta litecoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

kryptowaluta litecoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( kryptowaluta litecoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem:

kryptowaluta litecoin – Handel

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z uważają o traderach, dla których ma znaczenie zwłaszcza szybkość transakcji. Ażeby zaradzić ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana jak i urozmaicona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – kryptowaluta litecoin.

kryptowaluta litecoin:

Inicjujemy od stworzenia naszego osobnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji Bitbay rejestracja pozostała wysoce uproszczona. Na wstęp tylko trzeba kopnąć adres email.

Po chwil na kopnięty poprzez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przesiany przez nas login a także motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w trakcie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na adnotację, która świta na żółtym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało w dodatku zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po przekroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – kryptowaluta litecoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

kryptowaluta litecoin – BitBay

Płatności na BitBay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej możliwości rychłej wpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu plus minus 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego a także odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego jak i odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w relacje od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( kryptowaluta litecoin ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także na górze ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie ujawniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

kryptowaluta litecoin

kryptowaluta litecoin