kryptowaluta lisk - BitBay
3674
page-template-default,page,page-id-3674,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

kryptowaluta lisk

[yasr_overall_rating]

kryptowaluta lisk

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

kryptowaluta lisk

Naszym zdaniem giełda BitBay ( kryptowaluta lisk) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem:

kryptowaluta lisk – Zakup

Nowa odsłona giełdy Bitbay została zrealizowana z uważają o traderach, dla jakich ma znaczenie nade wszystko szybkość transakcji. Ażeby podołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana jak i ubogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – kryptowaluta lisk.

Bit Bay rejestracja

Zapoczątkowujemy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja została wysoce uproszczona. Na ten czas wystarczy podać adres email.

Po sekund na podany przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy przesiany poprzez nas nick tudzież motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która świta na żółtym tle, na górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc wypróbowane. weryfikacja BitBay jest przymusowa po przestępstwu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – kryptowaluta lisk.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

kryptowaluta lisk – Bit Bay

Wpłaty na Bit Bay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw pośpiesznej zapłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku rzędu 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy stosowną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego jak i stosownego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w relacje od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( kryptowaluta lisk ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także na górze ekranu. Wiadomo, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

kryptowaluta lisk

kryptowaluta lisk