konto bitbay - BitBay
3614
page-template-default,page,page-id-3614,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

konto bitbay

[yasr_overall_rating]

konto bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

konto bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( konto bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

konto bitbay – Kryptowalut

Nowa wersja giełdy Bitbay została zrealizowana z sądzą o traderach, dla których liczy się w zasadzie prędkość transakcji. Żeby wydołać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana a także ubogacona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – konto bitbay.

BitBay rejestracja:

Zapoczątkowujemy od skonstruowania naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay została wielce sprowadzona. Na ten czas trzeba tylko kopnąć adres email.

Po sekund na kopnięty przez nas adres email dostajemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przesiany poprzez nas nick oraz hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na adnotację, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało przy tym wypróbowane. weryfikacja jest wiążąca po przekroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – konto bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

konto bitbay – Giełda kryptowalut

Płatności na Bit-Bay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej możliwości rychłej wpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku coś koło tego 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy stosowną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego oraz stosownego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w zależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( konto bitbay ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie uwidoczniły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

konto bitbay

konto bitbay