karta bitbay - BitBay
3629
page-template-default,page,page-id-3629,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

karta bitbay

[yasr_overall_rating]

karta bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

karta bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( karta bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem.

karta bitbay –

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała wykonana z mniemają o traderach, dla jakich liczy się w zasadzie szybkość transakcji. Żeby sprostać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana a także wzbogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – karta bitbay.

karta bitbay

Inaugurujemy od stworzenia naszego pojedynczego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja pozostała wysoce uproszczona. Na wstęp wystarczy przekazać adres email.

Po chwil na przekazany poprzez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyłowiony przez nas nick czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która świta na brukowym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało przy tym wypróbowane. weryfikacja BitBay jest przymusowa po przekroczeniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – karta bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

karta bitbay – Giełda krypto

Płatności na Bit-Bay

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej możliwości pośpiesznej płatności, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu rzędu 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego czy też zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego oraz stosownego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( karta bitbay ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także na górze ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie uwidoczniły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

karta bitbay

karta bitbay