jak sprzedać kryptowalutę - BitBay
4046
page-template-default,page,page-id-4046,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

jak sprzedać kryptowalutę

[yasr_overall_rating]

jak sprzedać kryptowalutę

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

jak sprzedać kryptowalutę

Naszym zdaniem giełda BitBay ( jak sprzedać kryptowalutę) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

jak sprzedać kryptowalutę – Sprzedaż

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z uważają o traderach, dla jakich liczy się w zasadzie szybkość transakcji. Żeby zaradzić ich przewidywaniom nowa edycja Bit Bay pozostała zoptymalizowana oraz zróżnicowana o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – jak sprzedać kryptowalutę.

BitBay rejestracja:

Rozpoczynamy od zrealizowania naszego jedynego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay została znacznie sprowadzona. Po pierwsze tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwil na przekazany przez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przesiany przez nas login jak i motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w ciągu kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało w dodatku wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obligatoryjna po wykroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – jak sprzedać kryptowalutę.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

jak sprzedać kryptowalutę – Giełda krypto

Płatności na Bit Bay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości rychłej wpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu coś koło tego 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego czy też zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy stosowną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego oraz sposobnego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może trwać (w współzależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( jak sprzedać kryptowalutę ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także na górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

jak sprzedać kryptowalutę

jak sprzedać kryptowalutę