jak sprzedać bitcoina - BitBay
3572
page-template-default,page,page-id-3572,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

jak sprzedać bitcoina

[yasr_overall_rating]

jak sprzedać bitcoina

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

jak sprzedać bitcoina

Naszym zdaniem giełda BitBay ( jak sprzedać bitcoina) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

jak sprzedać bitcoina –

Nowa edycja giełdy Bitbay została skonstruowana z mają na myśli o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie szybkość transakcji. Aby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana a także urozmaicona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – jak sprzedać bitcoina.

BitBay zakładanie konta:

Inicjujemy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja pozostała wielce sprowadzona. Na początek wystarczy kopnąć adres email.

Po chwileczek na kopsnięty przez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wybrany poprzez nas nick czy też motto, a także Pin do infolinii, który będzie należyty na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na brukowym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało notabene wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obowiązkowa po wykroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – jak sprzedać bitcoina.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

jak sprzedać bitcoina – Bitcoin

Wpłata na Bit-Bay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości błyskawicznej płatności, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu z grubsza 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego czy też wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy sposobną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego jak i sposobnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w współzależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( jak sprzedać bitcoina ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także na górze ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie ujawniły się już Bitcoiny, a zatem możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

jak sprzedać bitcoina

jak sprzedać bitcoina