jak sprzedać bitcoin - BitBay
3548
page-template-default,page,page-id-3548,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

jak sprzedać bitcoin

[yasr_overall_rating]

jak sprzedać bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

jak sprzedać bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( jak sprzedać bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

jak sprzedać bitcoin –

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z myślą o traderach, dla których liczy się w zasadzie prędkość transakcji. Ażeby sprostać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana oraz przyozdobiona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – jak sprzedać bitcoin.

jak sprzedać bitcoin

Rozpoczynamy od skonstruowania naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay została wysoce sprowadzona. Po pierwsze wystarczy kopsnąć adres email.

Po sekund na podany poprzez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wybrany poprzez nas nick czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w ciągu kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do panelu porządkowego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która widnieje na brukowym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest przymusowa po pogwałceniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – jak sprzedać bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

jak sprzedać bitcoin – Bit Bay

Płatności na BitBay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości szybkiej odpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu mniej więcej 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy sposobną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego a także sposobnego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w zależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( jak sprzedać bitcoin ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także na górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

jak sprzedać bitcoin

jak sprzedać bitcoin