jak płacić bitcoin - BitBay
3962
page-template-default,page,page-id-3962,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

jak płacić bitcoin

[yasr_overall_rating]

jak płacić bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

jak płacić bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( jak płacić bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

jak płacić bitcoin – Handel

Nowa wersja giełdy Bitbay została utworzona z uważają o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie prędkość transakcji. Żeby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana czy też ubogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – jak płacić bitcoin.

BitBay zakładanie konta

Inicjujemy od utworzenia naszego indywidualnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja została wysoce uproszczona. Na ten czas starczy podać adres email.

Po chwili na kopsnięty przez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przebrany przez nas login tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie należyty na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc wypróbowane. weryfikacja jest obowiązkowa po przekroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – jak płacić bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

jak płacić bitcoin – BitBay

Płatności na Bit Bay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości pośpiesznej płatności, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu plus minus 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy sposobną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego tudzież odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w korelacje od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( jak płacić bitcoin ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Jak widać, na naszym koncie powstawały już Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

jak płacić bitcoin

jak płacić bitcoin