jak kupić kryptowaluty - BitBay
4037
page-template-default,page,page-id-4037,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

jak kupić kryptowaluty

[yasr_overall_rating]

jak kupić kryptowaluty

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

jak kupić kryptowaluty

Naszym zdaniem giełda BitBay ( jak kupić kryptowaluty) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem.

jak kupić kryptowaluty – Kryptowalut

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z mniemają o traderach, dla jakich ma znaczenie przede wszystkim prędkość transakcji. Żeby wydołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana a także zróżnicowana o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – jak kupić kryptowaluty.

jak kupić kryptowaluty:

Inicjujemy od stworzenia naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja pozostała znacznie uproszczona. Po pierwsze starczy kopnąć adres email.

Po chwili na kopnięty przez nas adres email otrzymujemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wybrany poprzez nas login czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w ciągu kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na adnotację, która świta na żółtym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało w dodatku zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest przymusowa po przewinieniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – jak kupić kryptowaluty.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

jak kupić kryptowaluty – Gieła bitcoin

Wpłaty na Bit Bay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej opcji błyskawicznej wpłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu o tyle o ile 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy stosowną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego a także przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w korelacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( jak kupić kryptowaluty ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie uwidoczniły się już Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

jak kupić kryptowaluty

jak kupić kryptowaluty