jak kupić bitcoiny - BitBay
4082
page-template-default,page,page-id-4082,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

jak kupić bitcoiny

[yasr_overall_rating]

jak kupić bitcoiny

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

jak kupić bitcoiny

Naszym zdaniem giełda BitBay ( jak kupić bitcoiny) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

jak kupić bitcoiny – Sprzedaż

Nowa wersja giełdy Bitbay została skonstruowana z myślą o traderach, dla których ma znaczenie głównie szybkość transakcji. Ażeby sprostać ich oczekiwaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też przyozdobiona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – jak kupić bitcoiny.

BitBay rejestracja:

Zapoczątkowujemy od skonstruowania naszego jedynego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja Bit Bay została wysoce sprowadzona. Na ten czas starczy przekazać adres email.

Po sekund na kopnięty przez nas adres email dostajemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyselekcjonowany poprzez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w ciągu kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało przy tym wypróbowane. weryfikacja jest obowiązująca po wykroczeniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – jak kupić bitcoiny.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

jak kupić bitcoiny – Giełda krypto

Wpłaty na jak kupić bitcoiny

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej opcji pośpiesznej wpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku coś koło tego 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego jak i odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy właściwą ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego oraz odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może trwać (w zależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( jak kupić bitcoiny ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie pojawiły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

jak kupić bitcoiny

jak kupić bitcoiny