jak kupić bitcoina - BitBay
3941
page-template-default,page,page-id-3941,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

jak kupić bitcoina

[yasr_overall_rating]

jak kupić bitcoina

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

jak kupić bitcoina

Naszym zdaniem giełda BitBay ( jak kupić bitcoina) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

jak kupić bitcoina – Sprzedaż

Nowa wersja giełdy Bitbay została zrealizowana z sądzą o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko prędkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana tudzież ubogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – jak kupić bitcoina.

jak kupić bitcoina:

Inaugurujemy od utworzenia naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja została znacznie uproszczona. Na ten czas tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po sekund na dostarczony przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyłowiony poprzez nas nick czy też hasło, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w ciągu kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja konta jest wiążąca po pogwałceniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – jak kupić bitcoina.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

jak kupić bitcoina – Bit Bay

Płatności na jak kupić bitcoina

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości błyskawicznej odpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu coś koło tego 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy sposobną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego tudzież stosownego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w relacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( jak kupić bitcoina ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Wiadomo, na naszym koncie powstawały już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

jak kupić bitcoina

jak kupić bitcoina