jak kupic bitcoina - BitBay
4025
page-template-default,page,page-id-4025,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

jak kupic bitcoina

[yasr_overall_rating]

jak kupic bitcoina

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

jak kupic bitcoina

Naszym zdaniem giełda BitBay ( jak kupic bitcoina) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

jak kupic bitcoina –

Nowa edycja giełdy Bitbay została zrealizowana z mają na myśli o traderach, dla których ma znaczenie w zasadzie prędkość transakcji. Żeby sprostać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana a także ubogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – jak kupic bitcoina.

jak kupic bitcoina:

Zaczynamy od zrealizowania naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja pozostała znacznie uproszczona. Na wstęp trzeba tylko kopnąć adres email.

Po sekund na kopnięty przez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przesiany poprzez nas nick jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na informację, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało w dodatku zweryfikowane. weryfikacja jest obowiązkowa po przewinieniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – jak kupic bitcoina.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

jak kupic bitcoina – Bit Bay

Płatności na Giełdę BitBay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej opcji szybkiej płatności, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku mniej więcej 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego a także zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze wpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego oraz stosownego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w korelacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( jak kupic bitcoina ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

jak kupic bitcoina

jak kupic bitcoina