jak kupic bitcoin - BitBay
4028
page-template-default,page,page-id-4028,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

jak kupic bitcoin

[yasr_overall_rating]

jak kupic bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

jak kupic bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( jak kupic bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

jak kupic bitcoin – Giełda

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z uważają o traderach, dla jakich liczy się głównie szybkość transakcji. Ażeby sprostać ich oczekiwaniom nowa edycja Bitbay została zoptymalizowana oraz ubogacona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – jak kupic bitcoin.

jak kupic bitcoin

Inicjujemy od zrealizowania naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja Bit Bay została znacznie uproszczona. Po pierwsze wystarczy przekazać adres email.

Po chwil na kopnięty poprzez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyłowiony przez nas nick a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinę, która świta na żółtym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja konta jest obowiązkowa po przekroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – jak kupic bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

jak kupic bitcoin – Bitcoin

Wpłata na Giełdę BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej możliwości prędkiej zapłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu około 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego oraz zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto sposobną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy stosowną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego oraz sposobnego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w współzależności od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( jak kupic bitcoin ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie ujawniły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

jak kupic bitcoin

jak kupic bitcoin