jak inwestować - BitBay
4085
page-template-default,page,page-id-4085,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

jak inwestować

[yasr_overall_rating]

jak inwestować

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

jak inwestować

Naszym zdaniem giełda BitBay ( jak inwestować) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem.

jak inwestować – Handel

Nowa wersja giełdy Bitbay została stworzona z uważają o traderach, dla których ma znaczenie przede wszystkim szybkość transakcji. Aby podołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też urozmaicona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – jak inwestować.

jak inwestować:

Zaczynamy od utworzenia naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bitbay rejestracja została wielce uproszczona. Po pierwsze trzeba tylko dostarczyć adres email.

Po chwili na przekazany przez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wyselekcjonowany przez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w czasie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która widnieje na brukowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało zresztą wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obligatoryjna po wykroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – jak inwestować.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

jak inwestować – Bitcoin

Płatności na Giełdę BitBay

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej możliwości ekspresowej odpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku w przybliżeniu 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy odpowiednią ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego tudzież przydatnego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może trwać (w korelacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( jak inwestować ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie ujawniły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

jak inwestować

jak inwestować