jak grać na giełdzie bitcoin - BitBay
3902
page-template-default,page,page-id-3902,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

jak grać na giełdzie bitcoin

[yasr_overall_rating]

jak grać na giełdzie bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

jak grać na giełdzie bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( jak grać na giełdzie bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem:

jak grać na giełdzie bitcoin – Bitcoin

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała stworzona z myślą o traderach, dla jakich ma znaczenie w zasadzie szybkość transakcji. Ażeby sprostać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana jak i zróżnicowana o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – jak grać na giełdzie bitcoin.

Bit Bay rejestracja:

Inicjujemy od sporządzenia naszego poszczególnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja została znacznie uproszczona. Na ten czas tylko trzeba dostarczyć adres email.

Po chwil na przekazany przez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyłowiony przez nas nick jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało w dodatku zweryfikowane. weryfikacja BitBay jest wiążąca po przestępstwu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – jak grać na giełdzie bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

jak grać na giełdzie bitcoin – Bit-Bay

Płatności na Bit Bay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej możliwości szybkiej wpłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku mniej więcej 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego a także odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy odpowiednią ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego oraz właściwego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w korelacje od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( jak grać na giełdzie bitcoin ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie pojawiły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

jak grać na giełdzie bitcoin

jak grać na giełdzie bitcoin