inwestycje na giełdzie - BitBay
4052
page-template-default,page,page-id-4052,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

inwestycje na giełdzie

[yasr_overall_rating]

inwestycje na giełdzie

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

inwestycje na giełdzie

Naszym zdaniem giełda BitBay ( inwestycje na giełdzie) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

inwestycje na giełdzie – Bitcoin

Nowa wersja giełdy Bitbay została zrealizowana z mają na myśli o traderach, dla których ma znaczenie w zasadzie prędkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay pozostała zoptymalizowana jak i przyozdobiona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – inwestycje na giełdzie.

inwestycje na giełdzie:

Inicjujemy od sporządzenia naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja pozostała znacznie uproszczona. Po pierwsze trzeba tylko dostarczyć adres email.

Po chwil na dostarczony poprzez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przebrany poprzez nas nick a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w czasie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która świta na żółtym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało w dodatku wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obowiązkowa po przestępstwu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – inwestycje na giełdzie.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

inwestycje na giełdzie – Giełda krypto

Wpłaty na Bit-Bay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej możliwości rychłej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku rzędu 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy przydatną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego jak i odpowiedniego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może trwać (w korelacje od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( inwestycje na giełdzie ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także na górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie ukazały się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

inwestycje na giełdzie

inwestycje na giełdzie