inwestycja w waluty - BitBay
3728
page-template-default,page,page-id-3728,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

inwestycja w waluty

[yasr_overall_rating]

inwestycja w waluty

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

inwestycja w waluty

Naszym zdaniem giełda BitBay ( inwestycja w waluty) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem:

inwestycja w waluty – Bitcoin

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała stworzona z mają na myśli o traderach, dla których liczy się zwłaszcza prędkość transakcji. Aby podołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana czy też zróżnicowana o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – inwestycja w waluty.

inwestycja w waluty:

Inaugurujemy od sporządzenia naszego samotnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja Bit Bay pozostała wielce uproszczona. Na ten czas starczy dostarczyć adres email.

Po chwil na kopnięty poprzez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyselekcjonowany poprzez nas nick tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny podczas kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na informację, która widnieje na brukowym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało notabene wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązująca po przestępstwu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – inwestycja w waluty.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

inwestycja w waluty – BitBay

Płatności na inwestycja w waluty

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej opcji pośpiesznej zapłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu w przybliżeniu 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego a także wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego jak i przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, iż czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w korelacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( inwestycja w waluty ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także na górze ekranu. Rozumie się, na naszym koncie ujawniły się już Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

inwestycja w waluty

inwestycja w waluty