inwestycja w litecoin - BitBay
3668
page-template-default,page,page-id-3668,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

inwestycja w litecoin

[yasr_overall_rating]

inwestycja w litecoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

inwestycja w litecoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( inwestycja w litecoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

inwestycja w litecoin –

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała stworzona z myślą o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie szybkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana czy też przyozdobiona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – inwestycja w litecoin.

inwestycja w litecoin:

Zapoczątkowujemy od skonstruowania naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay pozostała wysoce sprowadzona. Po pierwsze tylko trzeba podać adres email.

Po chwil na przekazany przez nas adres email odbieramy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wyłowiony przez nas nick a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinę, która świta na gadzinowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało przy tym wypróbowane. Weryfikacja konta jest obowiązkowa po przestępstwu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – inwestycja w litecoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

inwestycja w litecoin – Giełda krypto

Płatności na Bit-Bay

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej opcji pośpiesznej zapłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu rzędu 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy stosowną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego czy też stosownego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( inwestycja w litecoin ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie wyłoniły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

inwestycja w litecoin

inwestycja w litecoin