inwestycja w kryptowaluty - BitBay
3677
page-template-default,page,page-id-3677,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

inwestycja w kryptowaluty

[yasr_overall_rating]

inwestycja w kryptowaluty

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

inwestycja w kryptowaluty

Naszym zdaniem giełda BitBay ( inwestycja w kryptowaluty) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

inwestycja w kryptowaluty –

Nowa edycja giełdy Bitbay została zrealizowana z sądzą o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie prędkość transakcji. Żeby zaradzić ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież urozmaicona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – inwestycja w kryptowaluty.

inwestycja w kryptowaluty

Rozpoczynamy od wykonania naszego pojedynczego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay została wielce sprowadzona. Na początek tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwileczek na podany przez nas adres email odbieramy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy przebrany przez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która świta na gadzinowym tle, na górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie zostało do tego zweryfikowane. weryfikacja BitBay jest obowiązująca po wykroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – inwestycja w kryptowaluty.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

inwestycja w kryptowaluty – Giełda krypto

Wpłata na Giełdę BitBay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej możliwości błyskawicznej wpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu mniej więcej 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy sposobną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego oraz właściwego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w zależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( inwestycja w kryptowaluty ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie ujawniły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

inwestycja w kryptowaluty

inwestycja w kryptowaluty