inwestycja w bitcoiny - BitBay
3644
page-template-default,page,page-id-3644,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

inwestycja w bitcoiny

[yasr_overall_rating]

inwestycja w bitcoiny

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

inwestycja w bitcoiny

Naszym zdaniem giełda BitBay ( inwestycja w bitcoiny) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

inwestycja w bitcoiny – Bitcoin

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała wykonana z sądzą o traderach, dla jakich liczy się nade wszystko szybkość transakcji. Aby zaradzić ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana a także zróżnicowana o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – inwestycja w bitcoiny.

BitBay rejestracja:

Zapoczątkowujemy od wykonania naszego poszczególnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay została znacznie sprowadzona. Na wstęp wystarczy kopsnąć adres email.

Po chwili na kopnięty poprzez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy przebrany przez nas login oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie należyty na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinę, która świta na żółtym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało przy tym zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obligatoryjna po przewinieniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – inwestycja w bitcoiny.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

inwestycja w bitcoiny – Bit Bay

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw pośpiesznej zapłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu z grubsza 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego jak i wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego jak i stosownego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w korelacje od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( inwestycja w bitcoiny ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także na górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie ukazały się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

inwestycja w bitcoiny

inwestycja w bitcoiny