inwestycja krótkoterminowa - BitBay
3665
page-template-default,page,page-id-3665,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

inwestycja krótkoterminowa

[yasr_overall_rating]

inwestycja krótkoterminowa

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

inwestycja krótkoterminowa

Naszym zdaniem giełda BitBay ( inwestycja krótkoterminowa) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem

inwestycja krótkoterminowa – Zakup

Nowa wersja giełdy Bitbay została sporządzona z sądzą o traderach, dla jakich liczy się nade wszystko szybkość transakcji. Aby podołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana oraz zróżnicowana o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – inwestycja krótkoterminowa.

BitBay zakładanie konta

Inicjujemy od skonstruowania naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja Bit Bay została wysoce sprowadzona. Na ten czas tylko trzeba podać adres email.

Po chwili na kopnięty przez nas adres email dostajemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przebrany poprzez nas login oraz hasło, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w czasie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na brukowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po przekroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – inwestycja krótkoterminowa.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

inwestycja krótkoterminowa – BitBay

Płatności na Bit-Bay

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej opcji prędkiej wpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku coś koło tego 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego a także sposobnego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, że czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w zależności od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( inwestycja krótkoterminowa ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie wynurzyły się już Bitcoiny, a zatem możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

inwestycja krótkoterminowa

inwestycja krótkoterminowa