inwestowanie w litecoin - BitBay
4064
page-template-default,page,page-id-4064,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

inwestowanie w litecoin

[yasr_overall_rating]

inwestowanie w litecoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

inwestowanie w litecoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( inwestowanie w litecoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

inwestowanie w litecoin –

Nowa odsłona giełdy Bitbay została utworzona z sądzą o traderach, dla których liczy się głównie prędkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana tudzież ubogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – inwestowanie w litecoin.

BitBay zakładanie konta:

Zapoczątkowujemy od sporządzenia naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja pozostała wysoce uproszczona. Po pierwsze trzeba tylko przekazać adres email.

Po chwil na podany poprzez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wybrany poprzez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w toku kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało notabene wypróbowane. weryfikacja BitBay jest wiążąca po przekroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – inwestowanie w litecoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

inwestowanie w litecoin – BitBay

Wpłaty na inwestowanie w litecoin

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej alternatyw pośpiesznej wpłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu około 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy sposobną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego a także odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może trwać (w korelacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( inwestowanie w litecoin ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie ujawniły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

inwestowanie w litecoin

inwestowanie w litecoin