inwestowanie w kryptowaluty - BitBay
3956
page-template-default,page,page-id-3956,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

inwestowanie w kryptowaluty

[yasr_overall_rating]

inwestowanie w kryptowaluty

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

inwestowanie w kryptowaluty

Naszym zdaniem giełda BitBay ( inwestowanie w kryptowaluty) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem:

inwestowanie w kryptowaluty – BitBay

Nowa edycja giełdy Bitbay została stworzona z uważają o traderach, dla jakich ma znaczenie przede wszystkim prędkość transakcji. Aby podołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana tudzież wzbogacona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – inwestowanie w kryptowaluty.

inwestowanie w kryptowaluty:

Zapoczątkowujemy od wykonania naszego jedynego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Na ten czas tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po sekund na kopsnięty poprzez nas adres email dostajemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przesiany poprzez nas login jak i motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w trakcie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego softu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało do tego zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po przekroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – inwestowanie w kryptowaluty.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

inwestowanie w kryptowaluty – Giełda krypto

Wpłaty na BitBay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej opcji prędkiej zapłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu mniej więcej 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego a także zapłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy stosowną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego a także przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w relacje od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( inwestowanie w kryptowaluty ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

inwestowanie w kryptowaluty

inwestowanie w kryptowaluty