inwestowanie w krypto waluty - BitBay
4043
page-template-default,page,page-id-4043,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

inwestowanie w krypto waluty

[yasr_overall_rating]

inwestowanie w krypto waluty

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

inwestowanie w krypto waluty

Naszym zdaniem giełda BitBay ( inwestowanie w krypto waluty) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

inwestowanie w krypto waluty –

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała stworzona z mają na myśli o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko prędkość transakcji. Ażeby sprostać ich przewidywaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana jak i zróżnicowana o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – inwestowanie w krypto waluty.

inwestowanie w krypto waluty:

Rozpoczynamy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja pozostała wielce sprowadzona. Po pierwsze starczy kopnąć adres email.

Po chwil na kopnięty poprzez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wyłowiony przez nas nick a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinę, która świta na gadzinowym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie zostało w dodatku zweryfikowane. weryfikacja jest obowiązkowa po przewinieniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – inwestowanie w krypto waluty.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

inwestowanie w krypto waluty – Giełda krypto

Wpłata na BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw błyskawicznej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu w przybliżeniu 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego oraz zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego jak i przydatnego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w współzależności od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( inwestowanie w krypto waluty ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie ujawniły się naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

inwestowanie w krypto waluty

inwestowanie w krypto waluty