infolinia bitbay - BitBay
3755
page-template-default,page,page-id-3755,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

infolinia bitbay

[yasr_overall_rating]

infolinia bitbay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

infolinia bitbay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( infolinia bitbay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

infolinia bitbay – Handel

Nowa wersja giełdy Bitbay została skonstruowana z myślą o traderach, dla których liczy się przede wszystkim prędkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana tudzież przyozdobiona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – infolinia bitbay.

Bit Bay rejestracja

Inicjujemy od skonstruowania naszego samotnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja została znacznie uproszczona. Na początek tylko trzeba przekazać adres email.

Po chwili na podany przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyselekcjonowany przez nas nick oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w czasie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na brukowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest przymusowa po wykroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – infolinia bitbay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

infolinia bitbay – Giełda kryptowalut

Wpłata na Giełdę BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości błyskawicznej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu plus minus 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego oraz wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego oraz odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w korelacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( infolinia bitbay ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie powstawały już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

infolinia bitbay

infolinia bitbay