inewstowanie litecoin - BitBay
3959
page-template-default,page,page-id-3959,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

inewstowanie litecoin

[yasr_overall_rating]

inewstowanie litecoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

inewstowanie litecoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( inewstowanie litecoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

inewstowanie litecoin – Giełda

Nowa wersja giełdy Bitbay została stworzona z myślą o traderach, dla jakich liczy się głównie prędkość transakcji. Aby sprostać ich przewidywaniom nowa edycja Bit Bay pozostała zoptymalizowana oraz przyozdobiona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – inewstowanie litecoin.

BitBay zakładanie konta:

Inicjujemy od utworzenia naszego poszczególnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja została wysoce sprowadzona. Na wstęp trzeba tylko kopsnąć adres email.

Po chwil na przekazany przez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wybrany poprzez nas nick oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w czasie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na żółtym tle, na górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało notabene wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest wiążąca po pogwałceniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – inewstowanie litecoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

inewstowanie litecoin – Giełda krypto

Wpłaty na Bit-Bay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej opcji rychłej wpłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku w przybliżeniu 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego jak i wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto sposobną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy sposobną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego a także przydatnego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może trwać (w relacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( inewstowanie litecoin ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także na górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

inewstowanie litecoin

inewstowanie litecoin