handel kryptowalutami - BitBay
3887
page-template-default,page,page-id-3887,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

handel kryptowalutami

[yasr_overall_rating]

handel kryptowalutami

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

handel kryptowalutami

Naszym zdaniem giełda BitBay ( handel kryptowalutami) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

handel kryptowalutami –

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała utworzona z sądzą o traderach, dla których ma znaczenie przeważnie prędkość transakcji. Ażeby podołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana jak i wzbogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – handel kryptowalutami.

handel kryptowalutami:

Zaczynamy od wykonania naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bitbay rejestracja pozostała wysoce uproszczona. Na początek tylko trzeba przekazać adres email.

Po chwili na kopnięty poprzez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyłowiony poprzez nas login a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która świta na brukowym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało zresztą wypróbowane. Weryfikacja konta jest obligatoryjna po pogwałceniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – handel kryptowalutami.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

handel kryptowalutami – BitBay

Wpłata na BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej opcji błyskawicznej zapłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu z grubsza 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego a także stosownego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w zależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( handel kryptowalutami ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie wyłoniły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

handel kryptowalutami

handel kryptowalutami