gpw waluty - BitBay
3932
page-template-default,page,page-id-3932,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

gpw waluty

[yasr_overall_rating]

gpw waluty

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

gpw waluty

Naszym zdaniem giełda BitBay ( gpw waluty) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

gpw waluty – BitBay

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z myślą o traderach, dla których ma znaczenie głównie szybkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana tudzież zróżnicowana o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – gpw waluty.

Bit Bay zakładanie konta

Inaugurujemy od stworzenia naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja pozostała wielce uproszczona. Po pierwsze starczy kopnąć adres email.

Po chwili na dostarczony poprzez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyselekcjonowany poprzez nas login oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w ciągu kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na gadzinowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało jeszcze zweryfikowane. weryfikacja jest obligatoryjna po przestępstwu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – gpw waluty.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

gpw waluty – Bit-Bay

Wpłata na gpw waluty

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej alternatyw szybkiej wpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu o tyle o ile 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego oraz płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego jak i odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może trwać (w relacje od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( gpw waluty ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie uwidoczniły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

gpw waluty

gpw waluty