giełdy walutowe - BitBay
3944
page-template-default,page,page-id-3944,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

giełdy walutowe

[yasr_overall_rating]

giełdy walutowe

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

giełdy walutowe

Naszym zdaniem giełda BitBay ( giełdy walutowe) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

giełdy walutowe – BitBay

Nowa odsłona giełdy Bitbay została utworzona z uważają o traderach, dla których liczy się głównie szybkość transakcji. Żeby sprostać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież zróżnicowana o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – giełdy walutowe.

giełdy walutowe

Zaczynamy od skonstruowania naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja pozostała wielce sprowadzona. Na ten czas starczy przekazać adres email.

Po chwil na przekazany poprzez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przebrany przez nas login a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w czasie kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na informację, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie zostało w dodatku wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obligatoryjna po pogwałceniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – giełdy walutowe.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

giełdy walutowe – Bit Bay

Płatności na BitBay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej możliwości rychłej płatności, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu rzędu 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego oraz zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze wpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego czy też właściwego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w współzależności od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( giełdy walutowe ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

giełdy walutowe

giełdy walutowe