gieldy kryptowalut - BitBay
3839
page-template-default,page,page-id-3839,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

gieldy kryptowalut

[yasr_overall_rating]

gieldy kryptowalut

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

gieldy kryptowalut

Naszym zdaniem giełda BitBay ( gieldy kryptowalut) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

gieldy kryptowalut – Zakup

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała sporządzona z sądzą o traderach, dla których liczy się przeważnie szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana oraz ubogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – gieldy kryptowalut.

gieldy kryptowalut:

Zapoczątkowujemy od wykonania naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja została wielce sprowadzona. Na wstęp starczy kopnąć adres email.

Po sekund na podany poprzez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przebrany poprzez nas login oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na gadzinowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest przymusowa po przewinieniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – gieldy kryptowalut.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

gieldy kryptowalut – Giełda krypto

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości błyskawicznej zapłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu rzędu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy stosowną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego a także stosownego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w zależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( gieldy kryptowalut ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także na górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie ujawniły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

gieldy kryptowalut

gieldy kryptowalut