giełdy bitcoin - BitBay
4115
page-template-default,page,page-id-4115,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

giełdy bitcoin

[yasr_overall_rating]

giełdy bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

giełdy bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( giełdy bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem

giełdy bitcoin – Zakup

Nowa edycja giełdy Bitbay została skonstruowana z myślą o traderach, dla jakich liczy się nade wszystko szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana jak i ubogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – giełdy bitcoin.

giełdy bitcoin

Inicjujemy od zrealizowania naszego poszczególnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay została wielce sprowadzona. Na ten czas wystarczy kopsnąć adres email.

Po chwil na kopnięty poprzez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przesiany poprzez nas nick czy też hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny podczas kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało zresztą wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązkowa po pogwałceniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – giełdy bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

giełdy bitcoin – Giełda krypto

Wpłaty na Bit Bay

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej alternatyw prędkiej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu coś koło tego 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy sposobną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze wpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego a także stosownego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( giełdy bitcoin ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie ukazały się już Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

giełdy bitcoin

giełdy bitcoin