giełda - BitBay
3731
page-template-default,page,page-id-3731,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

giełda

[yasr_overall_rating]

giełda

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

giełda

Naszym zdaniem giełda BitBay ( giełda) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

giełda – Kryptowalut

Nowa edycja giełdy Bitbay została skonstruowana z uważają o traderach, dla których ma znaczenie w zasadzie szybkość transakcji. Ażeby podołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana jak i wzbogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – giełda.

giełda:

Inaugurujemy od wykonania naszego poszczególnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja została znacznie uproszczona. Po pierwsze tylko trzeba dostarczyć adres email.

Po chwil na podany przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyselekcjonowany poprzez nas login tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny podczas kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która widnieje na żółtym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało w dodatku wypróbowane. Weryfikacja konta jest obligatoryjna po wykroczeniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – giełda.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

giełda – Bit-Bay

Płatności na BitBay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej opcji szybkiej odpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu około 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego oraz zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy właściwą ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego a także sposobnego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w zależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( giełda ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie ujawniły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

giełda

giełda