giełda walut opinie - BitBay
3749
page-template-default,page,page-id-3749,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

giełda walut opinie

[yasr_overall_rating]

giełda walut opinie

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

giełda walut opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay ( giełda walut opinie) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem.

giełda walut opinie – Sprzedaż

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała sporządzona z myślą o traderach, dla jakich liczy się głównie szybkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana jak i uświetniona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – giełda walut opinie.

giełda walut opinie

Inicjujemy od utworzenia naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay pozostała wielce uproszczona. Na ten czas wystarczy kopsnąć adres email.

Po chwil na dostarczony przez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przesiany przez nas login a także motto, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na gadzinowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało do tego zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązkowa po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – giełda walut opinie.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

giełda walut opinie – Bit Bay

Wpłaty na Bit Bay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej alternatyw pośpiesznej wpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu około 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego tudzież właściwego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w korelacje od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( giełda walut opinie ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także na górze ekranu. Wiadomo, na naszym koncie ukazały się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

giełda walut opinie

giełda walut opinie