gielda polska - BitBay
3623
page-template-default,page,page-id-3623,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

gielda polska

[yasr_overall_rating]

gielda polska

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

gielda polska

Naszym zdaniem giełda BitBay ( gielda polska) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

gielda polska – Portfel

Nowa wersja giełdy Bitbay została wykonana z uważają o traderach, dla jakich liczy się w zasadzie szybkość transakcji. Aby zaradzić ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana oraz urozmaicona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – gielda polska.

gielda polska

Zaczynamy od skonstruowania naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay pozostała wysoce sprowadzona. Na początek starczy kopnąć adres email.

Po chwil na przekazany przez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyłowiony przez nas login jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która świta na żółtym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało do tego zweryfikowane. Weryfikacja konta jest obowiązkowa po przestępstwu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – gielda polska.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

gielda polska – Giełda krypto

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości ekspresowej płatności, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu około 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego tudzież płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego jak i sposobnego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w zależności od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( gielda polska ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie pojawiły się naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

gielda polska

gielda polska