gielda kryptowalut - BitBay
3659
page-template-default,page,page-id-3659,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

gielda kryptowalut

[yasr_overall_rating]

gielda kryptowalut

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

gielda kryptowalut

Naszym zdaniem giełda BitBay ( gielda kryptowalut) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

gielda kryptowalut – Zakup

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała wykonana z uważają o traderach, dla których ma znaczenie w zasadzie prędkość transakcji. Aby wydołać ich przewidywaniom nowa wersja Bit Bay pozostała zoptymalizowana a także ubogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – gielda kryptowalut.

gielda kryptowalut

Zapoczątkowujemy od sporządzenia naszego poszczególnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja pozostała wielce sprowadzona. Na wstęp tylko trzeba przekazać adres email.

Po chwileczek na kopsnięty przez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy przesiany przez nas login tudzież motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w czasie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która widnieje na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało zresztą zweryfikowane. Weryfikacja konta jest obligatoryjna po przekroczeniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – gielda kryptowalut.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

gielda kryptowalut – Bitcoin

Wpłata na Giełdę BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej możliwości pośpiesznej płatności, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu o tyle o ile 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego jak i płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy sposobną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego tudzież właściwego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może trwać (w współzależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( gielda kryptowalut ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

gielda kryptowalut

gielda kryptowalut