giełda kryptowalut polska - BitBay
3590
page-template-default,page,page-id-3590,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

giełda kryptowalut polska

[yasr_overall_rating]

giełda kryptowalut polska

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

giełda kryptowalut polska

Naszym zdaniem giełda BitBay ( giełda kryptowalut polska) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem

giełda kryptowalut polska – Handel

Nowa edycja giełdy Bitbay została sporządzona z mają na myśli o traderach, dla których liczy się nade wszystko prędkość transakcji. Żeby zaradzić ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana czy też przyozdobiona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – giełda kryptowalut polska.

giełda kryptowalut polska:

Inaugurujemy od wykonania naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja Bit Bay została wielce uproszczona. Po pierwsze starczy przekazać adres email.

Po chwili na kopnięty poprzez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wybrany przez nas login oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie owocny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do panelu porządkowego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która świta na gadzinowym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. weryfikacja jest obowiązująca po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – giełda kryptowalut polska.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

giełda kryptowalut polska – Gieła bitcoin

Wpłata na BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej alternatyw ekspresowej odpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu plus minus 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego oraz zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego jak i właściwego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w zależności od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( giełda kryptowalut polska ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie wynurzyły się już Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

giełda kryptowalut polska

giełda kryptowalut polska