giełda kryptowalut bez weryfikacji - BitBay
3680
page-template-default,page,page-id-3680,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

giełda kryptowalut bez weryfikacji

[yasr_overall_rating]

giełda kryptowalut bez weryfikacji

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

giełda kryptowalut bez weryfikacji

Naszym zdaniem giełda BitBay ( giełda kryptowalut bez weryfikacji) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

giełda kryptowalut bez weryfikacji – Giełda

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała wykonana z myślą o traderach, dla których ma znaczenie przeważnie szybkość transakcji. Aby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana a także ubogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – giełda kryptowalut bez weryfikacji.

giełda kryptowalut bez weryfikacji

Zapoczątkowujemy od utworzenia naszego poszczególnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Na początek tylko trzeba dostarczyć adres email.

Po chwili na przekazany poprzez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przebrany poprzez nas login oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na informację, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. weryfikacja jest obowiązkowa po wykroczeniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – giełda kryptowalut bez weryfikacji.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

giełda kryptowalut bez weryfikacji – Giełda krypto

Wpłata na Giełdę BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej alternatyw ekspresowej odpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku około 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy właściwą ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego a także stosownego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w relacje od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( giełda kryptowalut bez weryfikacji ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

giełda kryptowalut bez weryfikacji

giełda kryptowalut bez weryfikacji