giełda kryptowalut - BitBay
3845
page-template-default,page,page-id-3845,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

giełda kryptowalut

[yasr_overall_rating]

giełda kryptowalut

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

giełda kryptowalut

Naszym zdaniem giełda BitBay ( giełda kryptowalut) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

giełda kryptowalut – Sprzedaż

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała stworzona z uważają o traderach, dla których liczy się w zasadzie szybkość transakcji. Ażeby podołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana jak i urozmaicona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – giełda kryptowalut.

giełda kryptowalut

Rozpoczynamy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja Bit Bay pozostała wielce uproszczona. Na początek trzeba tylko przekazać adres email.

Po chwil na kopnięty przez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przesiany przez nas login oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie owocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało w dodatku zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest przymusowa po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – giełda kryptowalut.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

giełda kryptowalut – Giełda krypto

Wpłaty na Bit-Bay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej możliwości ekspresowej zapłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku z grubsza 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego jak i płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy sposobną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego jak i sposobnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w korelacje od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( giełda kryptowalut ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie pojawiły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

giełda kryptowalut

giełda kryptowalut