giełda eth - BitBay
4010
page-template-default,page,page-id-4010,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

giełda eth

[yasr_overall_rating]

giełda eth

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

giełda eth

Naszym zdaniem giełda BitBay ( giełda eth) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem:

giełda eth –

Nowa edycja giełdy Bitbay została skonstruowana z uważają o traderach, dla jakich ma znaczenie przede wszystkim szybkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana a także zróżnicowana o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – giełda eth.

giełda eth:

Zaczynamy od stworzenia naszego osobnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja została znacznie uproszczona. Na ten czas trzeba tylko kopsnąć adres email.

Po chwileczek na kopsnięty przez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wyłowiony przez nas login tudzież motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na adnotację, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. weryfikacja jest obowiązkowa po przestępstwu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – giełda eth.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

giełda eth – Bitcoin

Wpłaty na Bit-Bay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej opcji błyskawicznej płatności, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu rzędu 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy odpowiednią ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego oraz właściwego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może trwać (w zależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( giełda eth ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także w górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie ukazały się już Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

giełda eth

giełda eth