gielda btc - BitBay
3698
page-template-default,page,page-id-3698,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

gielda btc

[yasr_overall_rating]

gielda btc

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

gielda btc

Naszym zdaniem giełda BitBay ( gielda btc) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

gielda btc – Zakup

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała stworzona z mają na myśli o traderach, dla jakich ma znaczenie nade wszystko prędkość transakcji. Aby zaradzić ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana oraz ubogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – gielda btc.

BitBay rejestracja:

Inicjujemy od stworzenia naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay pozostała wielce sprowadzona. Na ten czas starczy kopnąć adres email.

Po chwili na kopsnięty przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyselekcjonowany poprzez nas login oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na adnotację, która świta na gadzinowym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało do tego zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązkowa po pogwałceniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – gielda btc.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

gielda btc – Bit Bay

Wpłata na BitBay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej opcji błyskawicznej płatności, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu z grubsza 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego czy też odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego czy też przydatnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w korelacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( gielda btc ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie ukazały się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

gielda btc

gielda btc