Polska Giełda Bitcoin BitBay, Polska giełda BTC Bit Bay - Bit-Bay.com
462
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-462,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Giełda Bitcoin

[yasr_overall_rating]

Giełda Bitcoin – jak szybko wymieniać kryptowaluty (Sprzedaż kryptowalut, kupno kryptowalut)

Kiedy twoje konto zostało już utworzone możesz zalogować się do swojego panelu BitBay. Wybierz „Portfele” z menu po lewej stronie i wybierz depozyt i ilość jaką masz zamiar wpłacić. Waluty fiatowe, które obsługuje giełda Bitcoin – BitBay to dolary, euro i złotówki. Kontynuuj używając numeru konta i nie zapomnij, żeby wpisać odpowiedni tytuł płatności.

Kiedy giełda Bitcoin zostanie już zasilona o wpłacone przez ciebie środki możesz zacząć kupno Bitcoinów. Kiedy wpiszesz odpowiednią dla ciebie ilość kryptowaluty, którą chcesz kupić lub sprzedać, nasz system giełdy Bitcoin wybierze dla ciebie automatycznie najlepszą możliwą ofertę.

giełda bitcoin
Zarejestruj się na giełdzie Bitcoin i wymieniaj waluty!
giełda bitcoina

Kurs Bitcoina i innych walut

Czynników, od który zależny jest kurs Bitcoin oraz innych walut zależy tak naprawdę od bardzo wielu istotnych czynników. W dużej mierze cena Bitcoina jest zależna od podstawowych mechanizmów rządzących ekonomią, czyli popytu i podaży pieniądza – na te z kolei bardzo duży wpływ na to, że Bitcoina nie można wytwarzać w nieskończoność. Dodatkowo giełda Bitcoin i kursy walut na niej są uzależnione od takich czynników jak ustawy rządowe mające wpływ na kryptowaluty, wsparcie projektów tych walut przez duży firmy, takie jak na przykład Microsoft. Ogromne znaczenie dla Bitcoina ma również wzrost jego popularności i wzrostu akceptacji tej kryptowaluty jako środka płatniczego na świecie.

Opłaty na giełdzie Bitcoin

Za każdym razem kiedy dokonujesz transakcji na giełdzie BitBay nieuniknione są opłaty za te transakcje. Opłaty zależne są od obrotu jaki został dokonany na twoim koncie BitBay w ciągu ostatnich 30 dni. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jakie opłaty pobiera giełda Bitcoin, to sprawdź następujący artykuł:

 

 

opłaty bitbay