giełda bitbay opinie - BitBay
3569
page-template-default,page,page-id-3569,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

giełda bitbay opinie

[yasr_overall_rating]

giełda bitbay opinie

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

giełda bitbay opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay ( giełda bitbay opinie) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem:

giełda bitbay opinie –

Nowa wersja giełdy Bitbay została skonstruowana z sądzą o traderach, dla których liczy się głównie szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bitbay została zoptymalizowana tudzież uświetniona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – giełda bitbay opinie.

giełda bitbay opinie

Zaczynamy od zrealizowania naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja została wielce uproszczona. Na ten czas starczy kopsnąć adres email.

Po chwili na przekazany przez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyselekcjonowany poprzez nas login czy też hasło, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w ciągu kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego programu. Zanim jednak zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na żółtym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało w dodatku wypróbowane. weryfikacja jest obowiązująca po pogwałceniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – giełda bitbay opinie.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

giełda bitbay opinie – Gieła bitcoin

Wpłata na Bit-Bay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej możliwości błyskawicznej płatności, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu z grubsza 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego jak i odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego oraz przydatnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w relacje od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( giełda bitbay opinie ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także na górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie pojawiły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

giełda bitbay opinie

giełda bitbay opinie