geilda - BitBay
3626
page-template-default,page,page-id-3626,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

geilda

[yasr_overall_rating]

geilda

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

geilda

Naszym zdaniem giełda BitBay ( geilda) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

geilda –

Nowa wersja giełdy Bitbay została utworzona z mniemają o traderach, dla których liczy się w zasadzie szybkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież ubogacona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – geilda.

Bit Bay rejestracja

Inicjujemy od utworzenia naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay została znacznie uproszczona. Na początek trzeba tylko dostarczyć adres email.

Po sekund na podany przez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przesiany przez nas login czy też hasło, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w trakcie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na informację, która świta na brukowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obowiązująca po pogwałceniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – geilda.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

geilda – Giełda krypto

Płatności na Bit Bay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej opcji prędkiej wpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku około 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego tudzież stosownego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w korelacje od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( geilda ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie ujawniły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

geilda

geilda