gdzie zalozyc konto - BitBay
3773
page-template-default,page,page-id-3773,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

gdzie zalozyc konto

[yasr_overall_rating]

gdzie zalozyc konto

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

gdzie zalozyc konto

Naszym zdaniem giełda BitBay ( gdzie zalozyc konto) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem

gdzie zalozyc konto –

Nowa edycja giełdy Bitbay została utworzona z mniemają o traderach, dla których liczy się głównie prędkość transakcji. Ażeby podołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana jak i przyozdobiona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – gdzie zalozyc konto.

Bit Bay rejestracja:

Inaugurujemy od utworzenia naszego jedynego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay pozostała znacznie uproszczona. Po pierwsze tylko trzeba przekazać adres email.

Po chwili na kopnięty przez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przesiany poprzez nas login oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie owocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało notabene zweryfikowane. Weryfikacja konta jest obligatoryjna po pogwałceniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – gdzie zalozyc konto.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

gdzie zalozyc konto – Giełda krypto

Wpłata na Giełdę BitBay

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej alternatyw ekspresowej odpłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu rzędu 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy odpowiednią ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego tudzież właściwego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w korelacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( gdzie zalozyc konto ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

gdzie zalozyc konto

gdzie zalozyc konto