gdzie sprzedac bitcoina - BitBay
3605
page-template-default,page,page-id-3605,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

gdzie sprzedac bitcoina

[yasr_overall_rating]

gdzie sprzedac bitcoina

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

gdzie sprzedac bitcoina

Naszym zdaniem giełda BitBay ( gdzie sprzedac bitcoina) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

gdzie sprzedac bitcoina – Sprzedaż

Nowa wersja giełdy Bitbay została sporządzona z myślą o traderach, dla których liczy się głównie szybkość transakcji. Ażeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież ubogacona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – gdzie sprzedac bitcoina.

BitBay rejestracja

Inicjujemy od zrealizowania naszego poszczególnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay została wielce uproszczona. Na wstęp starczy podać adres email.

Po sekund na przekazany poprzez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wybrany przez nas nick jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie należyty na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego softu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na adnotację, która świta na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązkowa po przestępstwu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – gdzie sprzedac bitcoina.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

gdzie sprzedac bitcoina – Bit Bay

Wpłaty na gdzie sprzedac bitcoina

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej alternatyw prędkiej płatności, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu plus minus 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego czy też zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy stosowną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego a także przydatnego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( gdzie sprzedac bitcoina ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie wyłoniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

gdzie sprzedac bitcoina

gdzie sprzedac bitcoina