gdzie sprzedać bitcoin - BitBay
3593
page-template-default,page,page-id-3593,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

gdzie sprzedać bitcoin

[yasr_overall_rating]

gdzie sprzedać bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

gdzie sprzedać bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( gdzie sprzedać bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

gdzie sprzedać bitcoin –

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała utworzona z sądzą o traderach, dla których liczy się w zasadzie prędkość transakcji. Aby sprostać ich przewidywaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana oraz uświetniona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – gdzie sprzedać bitcoin.

BitBay rejestracja:

Zaczynamy od zrealizowania naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay została znacznie sprowadzona. Na ten czas tylko trzeba podać adres email.

Po chwili na podany przez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wybrany przez nas nick a także motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do panelu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na brukowym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało w dodatku wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązkowa po przekroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – gdzie sprzedać bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

gdzie sprzedać bitcoin – Giełda kryptowalut

Wpłaty na BitBay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej opcji prędkiej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku mniej więcej 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego czy też właściwego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, że czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w relacje od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( gdzie sprzedać bitcoin ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie wyłoniły się już Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

gdzie sprzedać bitcoin

gdzie sprzedać bitcoin